NPI ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

NPI ITALIA

Producent: NPI Italia

Grupa Parigi, podzielona na dwa zakłady produkcyjne we Włoszech, jeden w Monza i drugi w Soncino, jest dziś zarządzana przez przedsiębiorców drugiego pokolenia i stanowi pewien punkt odniesienia dla operatorów instalacji wod-kan i ogrzewania, a także dziedzinie elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego.

Stałe inwestycje w nowe technologie i systemy automatyki, ciągłe szkolenia personelu w każdym obszarze, zgodność ze światowymi standardami, mogą zagwarantować wysokiej jakości produkcję 100% Made in Italy.

Grupa Parigi, z solidne włoskie korzenie, dziś eksportuje ponad 65% swoich obrotów. Skłonność założycieli do pchania sprzedaży w kierunku eksportu oraz silny impuls drugiego pokolenia do rozwoju w kierunku krajów pozaeuropejskich sprawiły, że Parigi jest Grupą eksportową w wielu krajach o silnej tradycji przemysłowej i jest niekwestionowanym znakiem uznania wysokiej jakość swoich produktów. Obecność na włoskim rynku klientów bezpośrednich (OEM) oraz hurtowni i detalistów jest również istotnym punktem siły dla Grupy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek