NOW CARPETS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów

NOW CARPETS

Producent: NOW Carpets

NOW CARPETS to dynamiczna firma, która stawia na projektowanie, jakość i obsługę. Posiada bogate doświadczenie na rynku i oferuje swoim klientom odpowiedzi i alternatywy w opracowywaniu projektów.

Międzynarodowi projektanci, wysoko uznani w swoich dziedzinach zawodowych, dodają wartości naszym dywanom. Dzięki swojej kosmopolitycznej wizji potrafią przenieść najnowocześniejszą estetykę do naszych produktów, nie zapominając o cieple i wygodzie.

Naszą filozofią jest oferowanie spersonalizowanej obsługi. Dopasowujemy nasze projekty do potrzeb i gustów naszych klientów, realizujemy ich projekty, a także proponujemy ekskluzywne projekty dla konkretnych projektów.

Oferujemy naszym klientom odpowiedzi i alternatywy w ich projektach. Czujemy się integralną częścią i współpracownikami każdego z projektów, w których ingerujemy.

Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości oraz niezbędne certyfikaty techniczne wymagane przez lekarzy, architektów i projektantów wnętrz.

W świecie globalizacji NOW Carpets oferuje również kompleksowa obsługa logistyczna door-to-door.

Projekty takie jak Dubai Palm Hotel, Radisson Blu Budapest, W Muscat Hotel, Mercer Sevilla GL (Najlepszy hotel w Hiszpanii), Ritz-Carlton St. Thomas i wiele innych pokazują, że NOW Carpets jest poważny i rzetelny partner.

Zaangażowanie. Jesteśmy aktywną częścią programu RUGMARK, gwarantując brak ingerencji pracy dzieci w żaden z procesów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek