NOW & FUTURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

NOW & FUTURE

Producent: Now & Future

NOW & FUTURE został zaprojektowany, aby skupić się na teraźniejszości i odkrywać nieskończone możliwości współczesnego projektowania i przyszłego życia. Dzięki podstawowej koncepcji „projektowania, udostępniania, mody i ochrony środowiska”, opartej na chińskiej kulturze, integrującej wizję międzynarodową i obejmującej zróżnicowane elementy, zbudujemy markę gospodarstwa domowego o innowacyjności i jakości. Dzięki tym produktom zostanie przekazana pozytywna i perspektywiczna postawa życiowa użytkowników, prosty i ekologiczny smak życia oraz naturalny i wygodny styl życia. Nieustannym dążeniem projektantów jest nawiązanie emocjonalnej interakcji z użytkownikami i dzielenie się pięknymi projektami z większą liczbą osób.

Podstawowa koncepcja projektowania, udostępniania, mody i ochrony środowiska promowana przez markę NOW & FUTURE zapewnia użytkownikom wspaniałe wrażenia życiowe.

Marka NOW & FUTURE zaprezentowała doskonałą produkcję produktów z dojrzałym, parametrycznym projektem i technologią, a detale wszędzie pokazały jakość.

Marka NOW & FUTURE nieustannie bada relacje między produktami a przestrzenią i poszerza nieskończoną wyobraźnię ludzi przestrzeni życiowej w przyszłości.

Projekt pochodzi z życia – poprzez obserwację i myślenie o życiu, projektanci interpretują wszelkiego rodzaju rzeczy na świecie z ich unikalnych sposobów widzenia, dążąc do stworzenia lepszego stylu życia i doświadczenia.

Projekt ma charakter epokowy--Projekt nie powinien być definiowany przez styl. Prace projektantów w różnych czasach będą nosiły logo tamtej epoki, a prace te są naturalnym objawieniem i wyrazem stylu życia projektantów tamtych czasów.

Design jest demokratyczny – Dobry projekt nie powinien stać się luksusem. To ciągłe dążenie projektantów do tego, aby więcej osób cieszyło się pięknymi wrażeniami, jakie niosą ze sobą doskonałe produkty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek