NOVY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NOVY

Producent: Novy

Novy ma bogatą historię z ponad 110-letnim doświadczeniem: specjalizuje się w okapach kuchennych, oferując jednocześnie wysokiej jakości płyty indukcyjne. Okapy Novy zbudowane są z obwodową techniką zasysania (patent Novy z 1974 r.), która gwarantuje doskonałą wydajność i szersze pokrycie obszaru gotowania. Filtr przeciwtłuszczowy w okapie Novy jest lepszy i, w przypadku recyrkulacji, oferuje filtr Monoblock (patent Novy), który sprawia, że ssanie jest jeszcze bardziej skuteczne w przypadku oparów, zapachów i wychwytywania tłuszczów. Rewolucyjna ekstrakcja obwodowa w połączeniu ze zoptymalizowaną izolacją akustyczną zapewnia bardzo wydajną i jednocześnie niezwykle cichą ekstrakcję, bezkonkurencyjną. Dzisiaj Novy stało się wiodącą europejską marką w dziedzinie wentylacji kuchni i stworzyło gamę produktów, które oferują rozwiązania dla każdego rodzaju kuchni.

Novy produkuje okapy o wysokiej wydajności Novy zawsze poszukuje najlepszego możliwego rozwiązania do wyciągu kuchennego. Filozofię marki Novy charakteryzuje koncepcja jakości. W centrum naszej uwagi są wysokie standardy jakości wymagane przez klientów: od pomysłu do rozwoju, aż po najdrobniejszy szczegół. Każdy projekt nie tylko oferuje rozwiązanie dla konkretnej sytuacji życiowej, ale także posiada wszystkie cechy, które sprawiają, że okap Novy jest tak wyjątkowy, zdolny do poprawy komfortu i przyjemności w kuchni: mocna i niezwykle cicha praca wraz z wysoką wydajnością. Okapy Novy są zaprojektowane tak, aby służyły przez długi czas. Jest to możliwe, ponieważ Novy produkuje całkowicie bez pośredników: od surowca do gotowego produktu, wszystkie elementy sprawiają, że nasze okapy mają wyjątkowe właściwości pod względem trwałości, jakości i technologii. Projektując nowy okap, Novy stawia na ciszę: design i technologia zajmują się resztą. Specjalny „zintegrowany tłumik hałasu” tłumi, czyniąc je prawie niewyczuwalnymi, drgania wywołane turbulencjami powietrza na wejściu do turbiny i działa w szczególności na częstotliwościach wysokich i średnich, najbardziej uciążliwych dla słuchu. Od 2010 roku wszystkie poziomy hałasu okapów Novy są mierzone zgodnie z europejską normą EN 6704-2-13.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek