NOVOCUADRO ART COMPANY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NOVOCUADRO ART COMPANY

Producent: Novocuadro Art Company

Novocuadro Art Company to hiszpańska firma działająca w sektorze sztuki dekoracyjnej. Z ponad 15-letnim doświadczeniem firma może pochwalić się wśród swoich klientów luksusowymi sklepami dekoracyjnymi oraz ekskluzywnymi pracowniami projektowymi i projektantami wnętrz z całego świata, którzy poszukują oryginalnych prac dekoracyjnych do luksusowych willi, kurortów czy hoteli. Firma corocznie uczestniczy w głównych międzynarodowych targach dekoracji: m.in. Maison & Objet w Paryżu, Salone di Mobile w Mediolanie, Imm w Kolonii czy Ambiente we Frankfurcie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek