NOVOCERAM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NOVOCERAM

Producent: Novoceram

Historia firmy Novoceram sięga 1863 roku w Saint Vailler sur Rhône i rozwija się, przechodząc kolejne kamienie milowe. Na przykład w 2000 roku firma stała się częścią Concorde Group, jednego ze światowych liderów branży ceramicznej, potwierdzając swoją prestiżową pozycję na rynku francuskim. Dzisiaj Novoceram jest synonimem wysokiej technologii połączonej z doskonałym francuskim stylem, oferując szereg kompletnych projektów, które przywołują niepowtarzalny „uroczą ceramikę” Novoceram w każdej przestrzeni życiowej.

Novoceram łączy w sobie ponad stuletnią tradycję w sztuce ceramicznej z żywym, dynamicznym duchem, który pozwala oferować na rynku kolekcje o wyrafinowanym smaku, będące syntezą starożytnej wiedzy i dbałością o najbardziej innowacyjne trendy.

Dążenie Novoceram do ciągłego doskonalenia i doskonałości jest obecnie certyfikowane zgodnie z międzynarodową normą ISO 9001 :2008 norma, najbardziej znana norma dotycząca systemów zarządzania jakością oraz ISO 14001:2004 dla systemów zarządzania środowiskowego. Oprócz tego posiada ekologiczny certyfikat Ecolabel, umożliwiający kontrolę wpływu poszczególnych produktów na środowisko, co potwierdza, że Novoceram jest jedną z najbardziej zaawansowanych firm w sektorze ceramicznym, w tym również z punktu widzenia odpowiedzialności za środowisko.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek