NOVELLINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 225 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 225 elementów

NOVELLINI

Producent: Novellini

Grupa Novellini, europejski lider w produkcji kabin prysznicowych i wanien z hydromasażem, z fabrykami we Włoszech i Francji, oddziałami w największych krajach europejskich oraz biurami sprzedaży na całym świecie. Obecna roczna produkcja wynosi 1 300 000 sztuk, a całkowita powierzchnia zakładu to ponad 200 000 m², z 900 pracownikami i współpracownikami. Każdy z naszych produktów został zaplanowany i wykonany tak, aby spełniał najnowsze normy europejskie dotyczące jakości, bezpieczeństwa i poszanowania środowiska. Stosowanie procesów produkcyjnych o niskim wpływie na środowisko, zmniejszona emisja substancji toksycznych i znaczne zmniejszenie zużycia energii to natychmiastowe odpowiedzi na problemy świata w ciągłej ewolucji. Od surowców do gotowego produktu: produkty Novellini są produkowane tylko po dogłębnych badaniach projektowych, analizach i planowaniu przemysłowym. Integracja, automatyzacja i zdolność organizacyjna to kluczowe pojęcia, które wyróżniają cały proces produkcyjny, który odbywa się w całości w europejskich zakładach. Wszystkie etapy, od surowców po półprodukty, a także montaż komponentów, zostały zaplanowane i przetestowane w celu zagwarantowania maksymalnego poziomu standardów, zgodnie z normami międzynarodowymi. Wszystkie materiały użyte do pakowania nadają się w całości do recyklingu i są zgodne z dyrektywą UE 94/62.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek