NOT ONLY WHITE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów

NOT ONLY WHITE

Producent: Not Only White

Not Only White to holenderska marka wzornicza, która oznacza czystość i funkcjonalność. Została założona w 2010 roku przez projektantkę Marike Andeweg.

Not Only White współpracuje z kreatywnym zespołem w nieformalnej atmosferze.

Nacisk: dobre projekty. Cel: doskonała obsługa klienta. Czynnik łączący: miłość do marki.

Zaprojektowany tak, aby był niewymagający i dyskretny, Not Only White oferuje szeroką gamę produktów łazienkowych. Nasza kolekcja składa się ze standardowych modeli w wielu rozmiarach. Nasze niestandardowe rozwiązanie zawsze opiera się na własnych projektach i zapewnia elastyczność w dostosowaniu wielkości umywalek do potrzeb klienta.

Odpowiedni dla klientów kontraktowych, Not Only White oferuje specjalną usługę projektową dla projektów wymagających maksymalnej swobody i kreatywności.Not Only White może zaprojektować unikalne rozwiązanie, które idealnie wpasuje się w ograniczenia projektu, zarówno pod względem fizycznym, jak i wizualnym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek