NORDGRÖNA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NORDGRÖNA

Producent: Nordgröna

Nordgröna tworzy produkty do wnętrz inspirowane skandynawską naturą i przemyślanie zaprojektowane tak, aby poprawić samopoczucie korzystających z nich osób. Jako studenci Uniwersytetu w Lund, założyciele Oscar i bracia bliźniacy Joris i Sander znaleźli sposób na zastosowanie tego wszechstronnego materiału w nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych i roboczych i od tego czasu byli zainteresowani opracowywaniem innowacyjnych nowych produktów z naturalnych, odradzających się materiałów. Pierwszy produkt Nordgröna został zainstalowany w 2014 roku w lokalnej kawiarni. Od tego czasu wśród klientów są BMW, Apple, Porsche, Google, IKEA i nie tylko. W 2019 i 2020 roku Nordgröna została nagrodzona tytułem „Di Gasell” i została uznana za jedną z najszybciej rozwijających się firm w Szwecji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek