NON SANS RAISON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

NON SANS RAISON

Producent: Non Sans Raison

Założona w 2008 roku, Non Sans Raison to francuska firma, która projektuje i produkuje zastawę stołową i przedmioty designerskie. Szybko, w ciągu zaledwie dekady, stała się wiodącą postacią w świecie porcelany Limoges: Non Sans Raison śmiało odnawia porcelanę i zastawę stołową Limoges. To świeże spojrzenie na sztukę stołu i sposoby, w jakie można tchnąć nowe życie w sztukę przemysłową założoną ponad 250 lat temu. Rzucając wyzwanie dzisiejszym tradycyjnym kodeksom społecznym i gastronomicznym, ich dzieła odzwierciedlają radykalnie zmieniający się styl życia. Non Sans Raison wykorzystuje porcelanę jako punkt wyjścia do doświadczeń wykraczających poza sztukę stołu. Porcelana Non Sans Raison odzwierciedla bogaty wszechświat estetyczny, który czerpie inspirację z historycznej sztuki wizualnej i dzisiejszej popkultury, ale także przewiduje nowe innowacje projektowe jutra.

Projekty i współpraca Non Sans Raison Non Sans Raison zawdzięcza swój rosnący sukces różnorodność jego twórczej współpracy z artystami, szefami kuchni i nowymi grafikami, a także jego zaangażowanie w starannie wyselekcjonowane wydarzenia publiczne na żywo. To dzięki innowacjom Non Sans Raison rozwija i wzbogaca doświadczenie i dziedzictwo rzemieślnicze porcelany Limoges, tworząc współczesne przedmioty, które dostosowują się do zmieniających się nawyków i zwyczajów konsumentów, zawsze szanując tradycje przodków i wykorzystując najwyższej jakości materiały. jakość. Sprzedawana na całym świecie francuska firma ma obecnie ugruntowaną pozycję na rynku luksusowych hoteli, restauracji i hotelarstwa, a także w sklepach koncepcyjnych i galeriach. Ostatnie projekty obejmują restaurację Noto w La Salle Pleyel, Club 13, Maison Kitsuné, Diptyque, SNS, Louis Vuitton, Nochapiq i Christopher Kane dla Joyce HK, Yves Saint Laurent, Uzik. Ale także La Maison Blanche w Paryżu, Claudio Colucci, Colette, Salon Who's Next, l'Atelier Joël Robuchon, Alain Ducasse, Ramon Freixa, Nerua, El Celler de Can Roca, American Vintage, magazyn Clark, Alife, projektant Stéphane Parmentier, Paula Juchem, Jean André dla Poyz & Pirlz, l'hôtel Amour, Galerie Triode, Julie Gaillard, Index of design.

Non Sans Raison wykonuje spersonalizowaną porcelanę Na życzenie klienta szeroka gama wzorów, talerzy, filiżanek, kubków i spodki, talerze i wiele więcej z białej porcelany można spersonalizować za pomocą starannie naniesionych motywów (malowane krawędzie, inkrustacje ...) lub nawet logo, sloganów, emblematów lub napisów w określonych kolorach firm, marek lub organizacji. Możliwe jest również tworzenie projektów niestandardowych, projektów specjalnych lub produkcja wyrobów porcelanowych, które zaspokoją każdą potrzebę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek