NOBILIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

NOBILIA

Producent: Nobilia

Od ponad 75 lat kuchnie nobilia są synonimem nowoczesnego, niestandardowego wzornictwa, wyjątkowej jakości marki i atrakcyjnego stosunku ceny do jakości. Ze sprzedażą przekraczającą 1,288 miliarda euro, nobilia jest największym producentem kuchni do zabudowy w Europie i liderem rynku w Niemczech. Dwie fabryki we wschodnio-westfalskim Verl zaliczają się do najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych zakładów produkcyjnych mebli kuchennych w Europie.

Jakość – Made in Germany Wybierz materiały, doskonałe wykonanie, perfekcja w każdym szczególe: kuchnie nobilia są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi kryteriami jakości. Firma produkuje wyłącznie w fabrykach w Niemczech. Jakość produktów i procesów produkcyjnych oraz najwyższe zadowolenie klientów to kluczowe czynniki sukcesu nobilii. Ten wysoki standard jakości jest już weryfikowany podczas opracowywania produktu poprzez szeroko zakrojone testy jakości w laboratorium i certyfikowany przez niezależne instytuty. Ponadto produkcja kuchenna poddawana jest wielu kontrolom zgodnie z wytycznymi systemu zarządzania jakością wewnątrz ówczesnej firmy. Wiele uznanych na całym świecie znaków jakości i certyfikatów potwierdza ten wysoki standard.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek