NOBILI RUBINETTERIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 200 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 200 elementów

NOBILI RUBINETTERIE

Producent: Nobili Rubinetterie

Nobili Rubinetterie została założona w Borgomanero (w prowincji Novara w północnych Włoszech) w 1954 roku przez ducha przedsiębiorczości Carlo Nobili. Pierwsza faza marketingu w sektorze kranów i zaworów pozwoliła Carlo Nobili zdobyć głęboką wiedzę o produktach i potrzebie oferowania rynkowi wyższej jakości dzięki podejściu przemysłowemu. W 1960 roku wyprodukowano pierwszą serię gwintowników, zaczynając od innowacyjnych technologii rzemieślniczych, co pozwoliło Nobili na użycie wysokiej jakości mosiądzu i uniknięcie znacznego rozproszenia związanego z ówczesnymi pół-rzemieślniczymi produkcjami. Mniej marnotrawstwa pozwoliło firmie Nobili na produkcję kranów wyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Filozofia ta charakteryzowała badania przemysłowe firmy, które obecnie prowadzą dzieci Carlo (Alberto, Pierluigi, Maria Grazia) i wnuk (Carlo Alberto Nobili). W latach 80., kiedy ustanowiono nowe technologie mieszania, Nobili Rubinetterie opracowało ceramiczny wkład dyskowy i zainwestowało w badania technologiczne, aby oszczędzać wodę. Rozwój przemysłowy skłonił Nobili do kontynuowania procesu internacjonalizacji, dzięki czemu firma stała się prawdziwym pionierem w tym sektorze w ponad 87 krajach na całym świecie. Konieczność radzenia sobie z surowymi regułami rynków zagranicznych zwiększyła dbałość Nobili o jakość każdego najmniejszego szczegółu, gwarantowaną przez ważne międzynarodowe certyfikaty. Prawie trzy miliony artykułów z zakładu produkcyjnego Suno poddawane są rygorystycznym procesom kontroli jakości, z czego ponad 2000 godzin rocznie poświęca się na badania laboratoryjne. Zakład produkcyjny Suno (NO) zajmuje powierzchnię ponad 100 000 metrów i jest klasyfikowany jako „firma zeroemisyjna” dzięki systemowi fotowoltaicznemu z 9 000 paneli. System ten może zapewnić pełną niezależność energetyczną i gwarantować wyrafinowane rozwiązania chroniące środowisko. Jest to prawdziwie „zielony” zakład produkcyjny, spełniający wymagania AIA (Integrated Environmental Authorization), co potwierdza zaangażowanie firmy w ochronę środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek