NJ INTERIORS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NJ INTERIORS

Producent: NJ Interiors

Projekt wnętrz NJ rozpoczął się w 2015 roku. Dwóch młodych artystów i wieloletnich przyjaciół z Południowego Tyrolu Włoch, Jacopo Candotti (rzeźbiarz) i Nicole Valenti (projektant), rozpoczęło nową wspólną przygodę w małym domowym warsztacie zlokalizowanym w samym sercu Florencji. gdzie stworzyli nowy, osobisty sposób pojmowania sztuki projektowania wnętrz.

NJ wnętrza lubią nazywać swoje dzieła „rzeźbą użytkową”. W tym roku prezentują kolekcję klamek, gałek i mebli. Przedmioty te charakteryzują się połączeniem rzeźby i funkcjonalności, które razem tworzą niepowtarzalne przedmioty. Kreacje NJ interiors są w całości wykonywane ręcznie przez najlepszych włoskich rzemieślników. Projekt NJ to podróż po uniwersum form i materiałów, w której z inspiracji rodzą się oryginalne i wyszukane przedmioty. Tropikalny ptak, faktura skały, kształt gałęzi stają się klamkami. NJ Studio zapewnia spersonalizowane doradztwo i usługi projektowania wnętrz, tworząc charakterystyczne przestrzenie i atmosfery, w których rzeźba i wystrój są w ścisłym związku z architekturą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek