NILO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

NILO

Producent: Nilo

Nilo specjalizuje się w produkcji wyposażenia i wyposażenia dla SPA, centrów odnowy biologicznej, salonów kosmetycznych, hoteli, siłowni i instytutów kosmetycznych.

Firma została założona w 1987 roku jako oddział Grupy Maletti i zawsze skupiała się na dziedzinie, która jest całkowicie komplementarny do tej samej grupy, produkując meble i wyposażenie dla instytucji zajmujących się zabiegami wellness i upiększającymi.

Zawsze zwracając uwagę na specyfikę sektora i jego operatorów, Nilo nadal wykorzystuje synergie produkcyjne i handlowe oferowane przez Maletti samą Grupę, pozwalając tym samym na stworzenie kolekcji, która obejmuje zarówno wyposażenie, jak i akcesoria, w tym zarówno pojedyncze łóżka zabiegowe, jak i w pełni wyposażone kabiny.

Asortyment produktów Nilo jest niezwykle szeroki, a jego uzupełnieniem są kolekcje zaprojektowane przez znani projektanci, tacy jak Claudio Silvestrin i Christophe Pillet.

Z kompletną linią produktów zaprojektowaną tak, aby zaspokoić wszystkie najnowsze trendy pod względem wyposażenia SPA i wellness, a jednocześnie obejmując nawet rozbudowany sektor wyposażenia medycznego (dzięki starannej segmentacji), Nilo stało się obecnie czołowym konkurentem na rynku międzynarodowym. W rzeczywistości produkty Nilo można znaleźć w wiodących SPA i centrach odnowy biologicznej, a także w łaźniach termalnych, prestiżowych hotelach, centrach fitness, gabinetach medycznych i salonach kosmetycznych na całym świecie.

Globalna firma, która zaprojektowała i wyposażyła tysiące centrów na całym świecie , z siecią sprzedaży składającą się z wysoce doświadczonych profesjonalistów, obejmującą wszystkie główne rynki międzynarodowe. Tym właśnie stało się dzisiaj Nilo – Branża SPA.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek