NEWFORM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 658 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 658 elementów

NEWFORM

Producent: Newform

Estetyka i funkcjonalność, design i oryginalność, wraz z dbałością o szczegóły, reprezentują cechy wyróżniające jakość i badania Newform.

Założona w 1981 roku, obecnie jest mocno kierowana przez Tiziano i Alessandrę Gessi, którzy kontynuują pisanie historii tego wszystkiego -Włoski sukces. Firma została założona z wielką chęcią produkcji i zwycięskim projektem we wszystkich aspektach. Od tego czasu minęło już ponad 30 lat pokrytych wielką pasją tych, którzy kochają swój zawód i doskonale znają się na swoich produktach.

Newform przez lata wyrósł na jednego z głównych protagonistów w branży wyposażenia kuchni i łazienek. Od samego początku produkty wynikają z umiejętności reprezentowania współczesnej kultury i szybkiego reagowania na ewolucję życia.

Ponadto konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów i ciągły wzrost wyników ekonomicznych od dawna zajmuje główną pozycję na rynku. sektor wysokiej klasy baterii i armatury.

W okresie, w którym wydawało się, że nie ma już nic do wymyślenia i zaproponowania w tym sektorze, Newform odważył się zainwestować i wprowadzić wysoce innowacyjne produkty wzornicze. Newform to cenna kryształowo-stalowa konstrukcja zanurzona w krajobrazie Valsesii

produkcja, logistyka i biura są w harmonijnej równowadze między naturą a nowoczesnością.

W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek, firma jest dumna z prawidłowego wykonania Made in Włochy i należy do nielicznych, które mogą niezależnie realizować wszystkie etapy produkcji, od projektu do gotowego produktu.

Filozofia dystrybucji Newform faworyzowała selektywną dyfuzję zarówno na terytorium Włoch, jak i na poziomie międzynarodowym, poprzez formuły sprzedaży, które najlepiej utożsamiać konsekwentnie projektowaną markę z wytycznymi stylistycznymi i wizerunkowymi.

Odnosząc sukcesy również za granicą, jest obecna w wielu krajach na całym świecie z rozległą siecią dystrybucji, która umożliwia rozpowszechnianie włoskiego produktu i sprawia, że jest wszędzie rozpoznawalny.

Współczesne wzornictwo zastosowane do najbardziej szczególnych wymagań funkcjonalnych: Produkty Newform wynikają z tej zasady dedykowanej Kontraktowi, co h reprezentują najbardziej aktualną i kosmopolityczną ideę firmy w interpretacji projektów, ze zdolnością produkcyjną, która pozwala Newform dostosować produkt zgodnie z wymaganiami.

Kolekcje i produkty Newform ozdabiają najlepsze międzynarodowe hotele swoim pięknem i osobliwością: wartość dodana do wyjątkowość czarujących apartamentów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek