NEWFLOOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

NEWFLOOR

Producent: Newfloor

Newfloor to rodzinna firma z siedzibą w Veneto we Włoszech. Założona w 1986 roku nasza wiedza jest wynikiem 10 lat wcześniejszego doświadczenia w branży drzewnej.

Początkowo specjalizowaliśmy się wyłącznie w produkcji wysokiej jakości produktów podłogowych dla renomowanych włoskich firm z branży ceramicznej i porcelanowej, nasza zdolność do ekspansji i wykorzystanie naszego doświadczenia w sektorze twardych wykończeń spowodowało, że Newfloor stał się liderem rynku w rozwoju nowych technologii, które do tej pory pozostają niewyjaśnione. Nasze zobowiązanie do stosowania tego samego etosu przy produkcji bardziej standardowych produktów, obejmujących fabrycznie łączone wykończenia, takie jak winyl, guma, dywan, HPL i linoleum, pozostaje takie samo. Jako pionierzy w sektorze specjalistycznych podłóg dostępowych, firma Newfloor z powodzeniem rozwinęła zdolność do produkcji paneli w różnych rozmiarach, aby sprostać rosnącym wymaganiom architektów, projektantów i użytkowników końcowych.

Oprócz naszych standardowych paneli 60×60 cm, w standardzie nadal oferujemy rozmiary: 60×90 cm, 60×120 cm, 45x90 cm i 75×75 cm i wiele innych.

W 1994 roku przenieśliśmy się do siedziby w Codevigo, niedaleko miasta uniwersyteckiego Padova oraz opracowała i wprowadziła markę Newfloor w 2003 roku na nasze rynki krajowe i międzynarodowe.

Jako lider rynku i innowator, Newfloor opracowała i zabezpieczyła patenty na kilka swoich projektów i procesów, z których żaden nie był bardziej skuteczny niż Freefloor do układania luzem system podłogowy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek