NETZERO FIRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów

NETZERO FIRE

Producent: NetZero Fire

NetZero Fire wkłada całą energię w tworzenie pięknych kominków i funkcji ognia, które wspierają cele zrównoważonego budownictwa. Napędzane przez 120 lat innowacji w zakresie paliw i ognia, ich niskoemisyjne i zeroemisyjne funkcje biopaliwa i pary wodnej stanowią przemyślaną i czystą alternatywę dla tradycyjnych kominków. Łatwa w instalacji i ekstremalnie konfigurowalna, każda funkcja NetZero Fire staje się rozszerzeniem Twojej unikalnej estetyki, jednocześnie przyczyniając się niewiele lub wcale do śladu węglowego Twojego budynku. Obecnie funkcje NetZero Fire oferują wyjątkowy sposób na dodanie wymiaru i luksusu do ulubionych przestrzeni, jednocześnie spełniając i przewyższając zmieniające się na świecie standardy środowiskowe. Dla podstawowego piękna otwartego ognia z elastycznością, wygodą i trwałością nowoczesnej technologii ognia, nie ma porównania z NetZero Fire.

Różnica ognia NetZero NetZero Fire oferuje prawie nieskończone kombinacje projektów, umożliwiając klientom tworzenie niestandardowych wyglądów, które można zainstalować praktycznie w każdym miejscu. NetZero Fire Biofuel umożliwia tworzenie olśniewających efektów świetlnych poprzez dodanie pakietu funkcji LED-Lit. Waterplace można dostosować, wybierając piękne, realistyczne zestawy kłód oraz różnorodne media szklane i skalne. Zapewniając unikalne i spersonalizowane sposoby wprowadzania zrównoważonych projektów do swoich domów i budynków, firma pomaga użytkownikom zachować wpływ na środowisko bez uszczerbku dla stylu.

Made For Your World Dzięki możliwości wyboru między wieloma rozmiarami, konfiguracjami i opcjami projektowymi, NetZero elementy ognia są jednymi z najbardziej wszechstronnych istniejących elementów ognia z czystym spalaniem. Nie jest potrzebna wentylacja, dzięki czemu kominek można umieścić niemal w dowolnym miejscu w pomieszczeniach o dowolnej wielkości. Po prostu podłącz swój kominek lub Waterplace do źródła zasilania, dodaj paliwo lub wodę w zależności od modelu i ciesz się oszałamiającymi płomieniami.

NetZero Fire Biofuel – Innowacja w Flame NetZero Fire Biofuel to najbardziej zaawansowane palniki na bioetanol dostępne obecnie na rynku . Opatentowana technologia BEV® podsyca ogień oparami etanolu, aby zapobiec kontaktowi płomienia z etanolem. Po włączeniu urządzenia paliwo jest automatycznie przepompowywane do naczynia wyrównawczego i trafia do przyspieszacza parowania. Nigdy nie masz kontaktu z paliwem w kominkach NetZero Fire Biofuel. Cały proces spalania kontrolowany jest przez mikroprocesor i wiele czujników bezpieczeństwa. To sprawia, że jesteśmy jedną z najbezpieczniejszych, najczystszych i najbardziej przyjaznych dla użytkownika opcji i stawia nas o lata przed konkurencją.

The Waterplace – Brilliant Flames in Glowing Color Nigdy nie widziałeś takiego ognia – z dostosowywanymi dodatkami, gotowe do zainstalowania paleniska i 30 odważnych kolorów płomieni, którymi możesz sterować, NetZero Waterplace zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości rozjaśnienia nastroju i podniesienia każdego otoczenia. Wykorzystując wyłącznie parę wodną, The Waterplace rozświetli Twoją przestrzeń „płomieniami” tak naturalnymi, że wystarczy wprawne oko, aby dostrzec różnicę. Dzięki stałemu dopływowi paliwa zapewnianemu przez wodociąg, The Waterplace zapewnia zawsze dostępną atmosferę, którą można zainstalować praktycznie w dowolnym miejscu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek