NESITE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NESITE

Producent: Nesite

NESITE, marka Grupy Transpack, jest punktem odniesienia w sektorze podłóg podniesionych.

Od 50 lat celem firmy jest oferowanie rozwiązań spełniających zarówno wymagania techniczne, jak i estetyczne, „podnosząc” podłogę z systemu czysto technicznego do mebla, który może być kluczowym elementem przestrzeni, w której zostanie zainstalowany.

stąd innowacyjny pęd firmy, która przez lata wypracowała wysoce spersonalizowane produkty do złożonych i prestiżowych projektów międzynarodowych, łącząc w sobie typową elastyczność firmy rzemieślniczej z profesjonalizmem i zdolnościami produkcyjnymi wielkiego przemysłu.

W ten sposób narodziła się podłoga podniesiona na miarę, rygorystycznie wykonana we Włoszech, stworzona zgodnie z konkretnymi życzeniami, zgodnie z czasem realizacji projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek