NEÒ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NEÒ

Producent: Neò

Neo” powstał w Rzymie w 2007 roku, kiedy Rosanna Contadini, była projektantka ceramiki, odkrywa w sklepie z narzędziami przędzę neoprenową podczas poszukiwania nowych materiałów.

Przędza neoprenowa jest aksamitna, elastyczna, gładka i przyjemna w dotyku. Produkty wykonane z przędzy są miękkie i jedwabiste, w całkowitym kontraście z jej solidnym wyglądem i intensywnymi kolorami.

Pozyskując najlepsze włoskie surowce, Neo' produkuje wysokiej klasy przedmioty do domu i akcesoria osobiste, które są dziane, szydełkowane, tkane, po prostu plecione, skręcane lub wiązane. Pomysły projektowe pochodzą z wielu źródeł. Naturalne formy i przedmioty codziennego użytku, znalezione w podróżach po całym świecie, inspirują kształtem i kolorem każdego elementu, który łączy wyrafinowanie, trwałość i nowoczesną estetykę.

Neo' to firma, której filozofia koncentruje się na tworzeniu ponadczasowych, ekskluzywnych przedmiotów, które są łatwe w pielęgnacji i trwałe. Każdy produkt jest w całości wykonany ręcznie we Włoszech, przy użyciu tradycyjnych technik i procesów, całkowicie opierając się na umiejętnościach lokalnych rzemieślników.

Wybierając metody z przeszłości, Neo' przywrócił piękno, jakość i talent artystyczny rzemiosła, którego wielu sobie życzy było widoczne we współczesnych produktach. Każdy element jest wykonany z dbałością o jego doskonałość i integralność. Niewielkie różnice w rozmiarach przyczyniają się do jego piękna i wyjątkowości.

kolekcje Neo' są sprzedawane w muzeach i sklepach designerskich na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek