NC DESIGN GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NC DESIGN GROUP

Producent: NC Design Group

NC Design Group to młoda marka produkująca elementy designu. Meble te odpowiadają na aktualne zapotrzebowanie rynku, wykorzystując geometryczne kształty marki i eleganckie poczucie estetyki. Produkty NC Design Group charakteryzują się klasyczną atmosferą badaną przez nowoczesny obiektyw i łączą codzienne użytkowanie z dużą dbałością o szczegóły.

Nasze trzy kolekcje – Crystal Panel, Decor Frame i Séparé – zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów i profesjonalistów dla elementów projektowych, które można łatwo połączyć z kreatywnymi i znakomicie zaprojektowanymi wnętrzami.

Kolekcja Crystal Panel jest wynikiem głębokiego zanurzenia się w wymaganiach dotyczących przestrzeni, codziennego życia i pracy. Grafika jest drukowana w typie R na panelach z poliwęglanu, które są wstawione w ramę z litego drewna wapiennego. Panele Crystal Panels dzięki swojej zmywalności i elegancji idealnie nadają się do dekoracji każdego pomieszczenia.

Decor Frames wyróżniają się z tłumu dzięki nadrukowi typu R na metalu lub PLEXIGLASS®, który podkreśla odcienie i charakter obrazu. Decor Frames są wynikiem współpracy z Archivio Scala, jednym z najbardziej prestiżowych archiwów obrazów artystycznych, oraz Bridgeman.

Ostatnia, ale nie mniej ważna, nasza kolekcja Séparé wnosi urok do otoczenia, nawiązując do luksusowych salonów i modnych atelier . Geometryczny i czysty kształt konstrukcji jest tłem dla precyzyjnie zarysowanych grafik, które pobudzają fantazję widza, pozwalając na nienachalne oddzielenie przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek