NATURALMENTE PUGLIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

NATURALMENTE PUGLIA

Producent: Naturalmente Puglia

Naturalmente Puglia srl została założona w 2000 roku.

Jego twórczość jest wynikiem wnikliwej analizy surowca „Kamienie”, którego wydobycie odbywa się głównie w kamieniołomie położonym w rejonie Murgia, na dziedzictwie Alberobello Unesco.

Tutaj mądre, doświadczone ręce potrafiły tworzyć za pomocą procedur mechanicznych i manualnych płytki podłogowe i ścienne, dbając o zachowanie właściwości kamienia, takich jak kolor, różnorodność odcieni, ciepło, dzięki czemu nadają się zarówno do nowych budynków, jak hotele , restauracje i domy w nowych ośrodkach miejskich.

Modele naszej produkcji umiejętnie ukształtowane, dobrze reprezentują Made in Italy na świecie, są ekskluzywne na terytorium międzynarodowym, ponieważ jest to wyłącznie wiodąca pozycja pod względem jakości, ciągłych badań i eksperymentów w celu zagwarantowania najlepszych technik produkcyjnych w celu uzyskania produktu zawsze najwyższej jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek