NATUFIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NATUFIA

Producent: Natufia

Natufia to firma Techstars, nagradzana na arenie międzynarodowej, wspierana przez Europejski Instytut Technologii, która od kilku lat rośnie w siłę w Europie, USA i MEA, dostarczając wiodący wysokiej klasy hydroponiczny zestaw kuchenny w typie do jadalnych na miejscu rośliny ekologiczne przez cały rok przy użyciu strąków nasiennych typu „Nespresso” w całkowicie zautomatyzowanym, ekologicznym środowisku.

Jedna jednostka może jednocześnie wyhodować 32 rośliny. Zaprojektowany przez kucharzy Michelin dla szefów kuchni, do przestrzeni komercyjnych, wielofunkcyjnych i mieszkalnych. Łącząc w sobie prostą funkcjonalność i elegancję, urządzenie może być w pełni zintegrowane i mieści się jak amerykańska lodówka (woda/wyjście, wifi i elec).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek