MYMOSAIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MYMOSAIC

Producent: Mymosaic

MYMOSAIC to innowacyjne i pionierskie rozwiązanie oparte na koncepcji tradycyjnej mozaiki z uwzględnieniem najnowszych i zaawansowanych technologii dekoracji wnętrz i na zewnątrz. MYMOSAIC może przekształcić dowolne obrazy cyfrowe w całkowicie konfigurowalną mozaikę 3D. Międzynarodowa grupa robocza, która ma włoskie korzenie, ma siedzibę w Nowym Jorku i tworzy i rozwija technologię, gwarantowaną przez międzynarodowe patenty i zgodną ze światowymi przepisami dotyczącymi użytku publicznego i prywatnego. MYMOSAIC posiada silną i zorganizowaną sieć sprzedaży oraz projekty referencyjne w całych Stanach Zjednoczonych, a dziś, licząc na włoskiego producenta narzędzi, koncentruje swoją energię na rynku europejskim.

Wydajność produkcyjna MYMOSAIC pozwala na realizację dużych i małych projektów na zamówienie , zapewniając zawsze te same wysokie standardy jakości, wysoką produktywność i skrócone czasy realizacji.

Dlaczego MYMOSAIC? MYMOSAIC stworzył opatentowany nanopolimer, który odtwarza dowolny obraz cyfrowy w kafelkach mozaikowych, z tesserami, które można całkowicie dostosować pod względem kształtu i rozmiaru. Produkt jest lekki i cienki, dzięki czemu można go nakładać na istniejące już wykładziny, co pozwala uniknąć kosztów rozbiórki.

Połączenie produktów i zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych zapewnia wysoką jakość każdej mozaiki, zarówno pod względem kolorystycznym powtarzalność w czasie i jednolitości grubości, nie zapominając o wysokiej produktywności i skróconym czasie realizacji zamówień.

Mozaika bez granic Poniżej możesz docenić nasze najbardziej wyjątkowe zwycięskie punkty, odróżniające MYMOSAIC od innych płytek, które można znaleźć na rynku.

- Mała grubość: Przy grubości zaledwie 0,07 cala (2 mm) MYMOSAIC może być nakładany na wszystkie powierzchnie, szczególnie - w przypadku renowacji - na istniejące płytki lub wykładziny.

- Lekki: tylko 3,9 uncji na stopę kwadratową (1,2 kg) na metr kwadratowy) MYMOSAIC może być nakładany na wszystkie powierzchnie, w szczególności na płyty gipsowo-kartonowe, sufity, meble, windy i wszystkie te materiały o niskiej nośności.

- Elastyczność: MYMOSAIC jest elastyczny i może stukanie wokół zakrzywionych kształtów.

- Na zewnątrz: płytki MYMOSAIC są odporne na warunki zewnętrzne i bardzo trwałe w czasie. MYMOSAIC może inspirować różne zastosowania dzięki swojej wysokiej wydajności w każdych warunkach pogodowych.

- Podświetlany: Oprócz wszystkich cech wyróżniających, MYMOSAIC może być również podświetlany, zapewniając oryginalne efekty optyczne.

- Łatwy w instalacji: Układ MYMOSAIC jest bardzo intuicyjny : każda płytka jest ponumerowana i dołączony jest schemat montażu, który pomoże Ci podczas aplikacji MYMOSAIC.

- Pasuje do każdej ściany: MYMOSAIC może poszerzyć obraz na niekończących się powierzchniach: GRANICĄ JEST TWOJA ŚCIANA!

- Antypoślizgowość: MYMOSAIC pomyślnie przeszedł test na współczynnik śliskości: teraz można układać MYMOSAIC na podłogach o dużej wilgotności i obszarach przy basenie (na życzenie).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek