MVB BAGATTINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MVB BAGATTINI

Producent: Mvb Bagattini

MVB była jedną z pierwszych firm we Włoszech, które wyprodukowały wibroprasowane podłogi betonowe. Szczególną uwagę poświęcamy doborowi i selekcji surowców. Cała produkcja i przetwarzanie prowadzące do produktu końcowego są stale monitorowane i optymalizowane. Nieustannie dążymy do ulepszania i unowocześniania naszych produktów, tak aby oferować estetyczne i techniczne rozwiązania spełniające wszystkie potrzeby naszych klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek