MV LIVING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MV LIVING

Producent: MV Living

MV Living produkuje systemy ochrony przeciwsłonecznej. Innowacyjne propozycje firmy i ciągłe badania jakości sprawiają, że jest wiodącym interpretatorem stylu życia i trendów w sektorze markiz i outdoor. MV Living zrodziło się z pasji do włoskiego designu i niezbędnej formy, elementów znajdujących się w każdej kolekcji od systemów ochrony przed owadami, urządzeń zacieniających, konstrukcji bioklimatycznych, rolet, systemów zamykania i obróbki aluminium. Zlokalizowana w Capurso w rejonie Bari, firma działa w trwałej i doskonałej równowadze między przeszłością a przyszłością, mając na celu oferowanie swoim klientom niezawodnych, wysokowydajnych produktów. Firma posiada dwa działy: markizy i markizy zewnętrzne, oba z unikalnymi produktami, z których wiele jest opatentowanych.

Markizy MV Living: ochrona bez kompromisów Markizy MV Living są idealnym rozwiązaniem dla przestrzeni zewnętrznych. Dzięki szerokiej gamie modeli i wariantów markizy MV Living są projektowane i produkowane tak, aby spełnić wszelkie wymagania instalacyjne, oferując maksymalny komfort bez zaniedbywania wzornictwa. Estetyka jest niezbędna i nowoczesna, łącząc praktyczność i oszczędność miejsca. Produkty MV Living obejmują markizy klasyczne, markizy opuszczane, żaluzje z ramionami skrzynkowymi i bez wlewu, markizy stałe i ruchome koszowe, markizy poziome, ogrodowe i tarasowe. Markizy z aluminium bez wlewu iz łańcuchem ze stali nierdzewnej typu triplex dają możliwość mikrometrycznej regulacji pochylenia pojedynczych ramion podczas montażu. Modele to Bilbao, Madryt, Panama, Samba, Samba Smart, America. Caraibi, Caraibi Smart, Cover 400, Europa. Markizy koszowe mogą być stałe lub ruchome, z aluminium i tkaniny lub z akrylu. Markizy stałe składają się z tkaniny na stałych konstrukcjach o różnych rozmiarach. Harmonijna okrągła markiza może chronić okna i drzwi o różnych kształtach

zajmuje niewielką powierzchnię na optymalnej wysokości lub dzięki rurowemu profilowi może przyjemnie ożywić fasady całych budynków i willi. Markizy mobilne mogą być wyposażone w urządzenia linowe, wciągarki lub silniki. Zawsze eleganckie i wszechstronne, mogą ozdobić witryny sklepowe i wejścia, a także drzwi i okna.

Opuszczane rolety MV Living mogą być pionowe, obsługiwane ręcznie lub z napędem za pomocą łączników do podłogi lub balustrady dzięki unikalnym ogranicznikom. Niezbędne w kształcie i odporne na naprężenia zewnętrzne, nadają się do różnych zastosowań. Solidne rolety balkonowe również należą do tej kategorii. Markizy poziome są idealne do pergoli i podobnych konstrukcji. MV Living oferuje markizy przesuwne poziome na stelażach drewnianych lub metalowych. Wspierany przez aluminiową konstrukcję, naprężenie tkaniny może być gwarantowane przez system zmotoryzowany.

Dachy do zewnętrznych przestrzeni mieszkalnych Firma MV Living wyobraziła sobie szereg rozwiązań, które pozwalają ludziom doświadczać przestrzeni zewnętrznych z optymalnym komfortem i designem. Firma produkuje systemy zacieniające, altany, pergole bioklimatyczne, ekrany na tereny zewnętrzne, ekrany pionowe, okna i wiaty, wszystko zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną ochronę. Pergole bioklimatyczne składają się z systemu aluminiowego, który może zapewnić całkowite schronienie przed promieniami słonecznymi. Niektóre produkty, jak np. Flap, mogą być wyposażone w regulowane listwy, które filtrują światło i zapewniają stały ruch powietrza

zamknięta pergola chroni również przed deszczem. Wśród systemów okien panoramicznych firmy Scintilla to rewolucja w systemach zamykania dzięki drzwiom przesuwnym ze szkła hartowanego. Wśród wielu systemów osłonowych, które można zastosować w meblach miejskich lub konstrukcjach publicznych, podstawowa linia Riflesso może otwierać lub chronić przestrzeń zewnętrzną, regulując przesuwne panele o zmiennej wysokości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek