MV LINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

MV LINE

Producent: Mv Line

MV LINE to firma specjalizująca się w przemysłowej produkcji moskitier, systemów filtrujących i zaciemniających na dużą skalę, na wymiar lub w kratach. Jej rynkiem docelowym jest dział business-to-business i adresowany jest do firm transformacyjnych, sprzedawców detalicznych, producentów drzwi i okien oraz do firm budowlanych.

Dzięki swojemu ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu, z biegiem czasu MV LINE stała się wiodącą firmą w swojej dziedzinie, rozpowszechniając swoją markę na terenie całego kraju, ale także w Europie i Ameryce Południowej.

Dzięki szerokiej gamie produktów, składającej się z ponad 20 rodzajów ekranów, firma spełnia wszystkie wymagania instalacyjne, z systemy rolet pionowych i poziomych, ekrany drzwiowe przesuwne lub szalunkowe, zwracając szczególną uwagę na zabudowany montaż i odpowiednie rolety rolowane.

Każdy produkt można kupić na wymiar, z kilkoma możliwościami personalizacji według potrzeb i życzeń : ludzie mogą wybierać spośród systemów spowalniających, szyn teleskopowych do nieregularnych ścian, a także różnych systemów otwierania, takich jak haki i zatrzaski lub praca zmechanizowana. Klienci mają również do dyspozycji szeroką gamę kolorów ral, raffaello i drewna.

Młoda i wykwalifikowana kadra Działu Badań i Rozwoju pracowała nad innowacyjnymi funkcjami ekranu, które znakomicie odpowiadają potrzebom rynku, który teraz wymaga wysokich wysokiej jakości, wygodne i designerskie produkty, typowe dla Made in Italy.

Linia MV znajduje się w strefie przemysłowej Acquaviva delle Fonti, Bari i jest rozprowadzana w czterech magazynach przemysłowych o łącznej powierzchni 20000 m2, gdzie cała cykl produkcyjny jest opracowywany i monitorowany przez skomputeryzowany proces podczas przygotowania, montażu i pakowania.

Po produkcji sita, które mogą osiągać nawet tysiące sztuk dziennie, są starannie składowane, a następnie transportowane na terytorium kraju własnymi środkami firmy transport.

Model ten, cieszący się międzynarodowym patentem, odnosi duży sukces, dzięki wysokiej jakości cechom, ale także dzięki wysokim inwestycjom firmy w komunikację i m redakcje. Wszystkie etapy produkcji przebiegają zgodnie z zasadami Certyfikacji Jakości ISO, przyznanej MV LINE w 2008 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek