MUSOLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

MUSOLA

Producent: Musola

Musola to innowacyjna firma zajmująca się produkcją, wyłącznie w swoich zakładach, mebli ogrodowych do tworzenia środowisk domowych i kontraktowych. Firma, która poprzez swoje produkty generuje emocje i historie. Atrakcyjne towary z wysokiej jakości wykończeniem są znakiem rozpoznawczym marki.

Wytrzymałość stali nierdzewnej i aluminium pokrytego proszkiem poliestrowym, komfort suchych w dotyku wodoodpornych pianek i naturalny wygląd tkanin Sunbrella. Projekty stworzone do odczuwania i dzielenia się. Jej kształty, kolory, wykończenia, a przede wszystkim wrażenia przekazywane przez jej projekty sprawiają, że Musola jest marką wyjątkową i niezwykłą. Z Musola nie zmieniasz przestrzeni, zmieniasz sposób, w jaki ją czujesz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek