MUSEUM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MUSEUM

Producent: Museum

MUZEUM to marka ceramiki premium par excellence, oferująca produkty wyróżniające się elegancją i wyrafinowaniem, oparte na najnowocześniejszych technologiach i nowoczesnym wzornictwie. Marka z przyszłościową filozofią i silnym naciskiem na innowacyjność i design.

Opieramy się na naszym doświadczeniu jako producentów i żywym zainteresowaniu postępem, redefiniując siebie, aby nadążyć za duchem czasu. Oferując produkty bardziej wszechstronne niż kiedykolwiek wcześniej dzięki naszym nowym formatom, wykończeniom i fakturom, dążymy do tworzenia niezwykle pożądanych produktów, naprawdę wyróżniających się spośród wszystkich innych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek