MÜLLER SMALL LIVING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 115 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 115 elementów

MÜLLER SMALL LIVING

Producent: Müller Small Living

Witamy w Müller Small Living! Od ponad 145 lat produkujemy meble w Bockhorn w północnej części Niemiec, ale nigdy się tym nie nudzimy. W firmie Müller Möbelwerkstätten każdego dnia wszystko kręci się wokół designu. Uwielbiamy pracować z niezależnymi projektantami. Swoimi świeżymi pomysłami napędzają nas i testują nasze zaangażowanie w innowacje.

Nasze meble zawsze dokładnie rozwiązują istniejący problem, biorąc pod uwagę projekt, funkcję, jakość i stosunek ceny do wydajności. Nasze rozumienie projektowania charakteryzuje nasze północnoniemieckie korzenie i tradycyjne rzemiosło. Przedstawiamy Państwu naszą nową, inspirującą gamę mebli. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba i czekamy na Twoją opinię.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek