MÜLLER MÖBELFABRIKATION

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 88 elementów

MÜLLER MÖBELFABRIKATION

Producent: Müller Möbelfabrikation

Müller Möbelfabrikation – specjaliści od designerskich mebli ze stali. Od 1996 roku firma produkuje w Augsburgu meble metalowe ze znakiem jakości „made in Germany”. W ofercie meblowej znajdują się nowoczesne meble biurowe i komercyjne, a także artykuły wyposażenia wnętrz do domu. Całe portfolio mebli obejmuje obecnie łącznie siedem kolekcji produktów, począwszy od linii Classic z wysokiej jakości produktami jednorazowymi, począwszy od szafki barowej, lodówki i witryny ze szklaną witryną, po biurko i recepcję, a także kolekcję Mobile Line, która obejmuje szereg wózków i kredensów. Kolekcja Highline uzupełnia ofertę o biurka i stoły do użytku biurowego, a także meble do gabinetów lekarskich, stoliki kawowe w formie stolika, szafki ze ścianą lub półką stojącą, a także serie kredensów K16 i System 35 do elastycznego wnętrza projekt. Wszystkie meble metalowe są malowane w kolorach RAL z wykończeniem na wysoki połysk, a wiele z nich jest już uważanych za meblowe klasyki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek