MS&WOOD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MS&WOOD

Producent: MS&Wood

Obiekty MS&WOOD znajdują się w sielankowej miejscowości Fojnica w Bośni i Hercegowinie. Czerpiąc z wieloletniej tradycji obróbki drewna Fojnicy, nasz zakład produkcyjny jest miejscem, w którym innowacyjne umysły spotykają się z najnowocześniejszą technologią. MS&WOOD to miejsce, gdzie klasyczne techniki stolarskie spotykają się z zaawansowaną 5-osiową technologią obróbki CNC. Jesteśmy zorientowanym na design producentem litego drewna na rynku mebli z najwyższej półki. Nasza pozycja pozwala nam wyzwolić pełnię innowacyjnej energii i osiągnąć nowe wyżyny w ekspresji litego drewna.

Otwieramy nasze drzwi do wymiany wiedzy. Ten otwarty sposób myślenia sprawił, że staliśmy się regionalnym centrum badawczo-rozwojowym wybieranym przez projektantów, którzy dostarczają progresywne rozwiązania projektowe. Postrzegamy wymianę wiedzy jako pierwszy krok w naszej ekscytującej podróży, podczas której ciężko pracujemy, aby osiągnąć nowe wyżyny w ekspresji litego drewna

MS&WOOD pracuje z gatunkami twardego drewna, takimi jak buk, jesion i dąb, a także dziki i amerykański orzech. Każde drzewo jest dumnie pozyskiwane z lasów certyfikowanych przez FSC (Forest Stewardship Council).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek