MOX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

MOX

Producent: MOX

MOX zrodził się z pomysłu, który przyszedł do nas pewnego spokojnego popołudnia nad brzegiem jeziora w Zurychu. Postanowiliśmy wtedy stworzyć własną kolekcję mebli i dać młodym projektantom możliwość zaprezentowania swoich projektów i zaprezentowania swoich prac. Nazwaliśmy go MOX (Jeden z naszych pierwszych produktów - POOL - regał magazynowy, który opiera się samodzielnie o ścianę, osiągnął status kultowy i jest bardzo cenionym elementem naszej kolekcji designerskiej).

Nasze projekty oferują zaskakująco odpowiednie rozwiązania dla wymagającego klienta, który jest przyzwyczajony do stylu życia wysokiej jakości i ciężkiej pracy. Funkcjonalność, materiały pierwszej klasy, wysoka trwałość - to cechy naszej kolekcji, która w zasadzie sprowadza się do połączenia w przyjemny i łatwy sposób estetyki designerskich mebli do mieszkania i pracy w nowoczesnym środowisku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek