MOVIDOS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

MOVIDOS

Producent: Movidos

Firma MOVIDOS powstała w 2013 roku dzięki zespołowi włoskich firm i ich doświadczeniu w produkcji profesjonalnego sprzętu w różnych sektorach. Jest to ambitny projekt badawczo-rozwojowy, którego główną misją jest tworzenie innowacji w oparciu o wiedzę techniczną i zasoby ludzkie, oddając w służbę klientom nieszablonowe intuicje. Efektem jest wypełnienie niektórych luk zidentyfikowanych w codziennej pracy, profesjonalizacja istniejących pomysłów lub tworzenie nowych rozwiązań.

Okrętem flagowym Movidos jest innowacyjny system modułowy, zaprojektowany i zbudowany w całości we Włoszech, z myślą o tworzeniu tymczasowych lub stałych profesjonalnych przestrzeni roboczych do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

System opiera się na niezależnych modułach wyposażonych w solidne koła, które umożliwiają swobodną mobilność, ale nie są widoczne po zamontowaniu obiektu.

Dzięki różnym dostępnym rozmiarom modułów, lad recepcyjnych czy barów można stworzyć w kilka minut nawet kompletne wyposażenie i rośliny. Kształty i rozmiary można dowolnie zmieniać.

Movidos wykorzystuje najwyższej jakości materiały: anodowane aluminium, morską stal nierdzewną, HPL oraz pleksi o dużej grubości, odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nacisk kładziony jest na jakość i trwałość, dlatego Movidos nie używa formowanych tworzyw sztucznych, które szybko się zużywają. Normalne czyszczenie i ewentualna wymiana części zamiennych i zostało zaprojektowane w sposób łatwy i natychmiastowy. Systemy oświetleniowe są przeznaczone do użytku na zewnątrz i są łatwe w utrzymaniu.

Klienci to profesjonaliści, którzy oczywiście cenią sobie estetykę, ale oczekują solidności, praktyczności i funkcjonalności. Dla nich Movidos na co dzień realizuje kompletne rozwiązania również z maszynami, urządzeniami i systemami na zamówienie.

Movidos posiada dynamiczny zespół stale poszukujący nowych celów, gotowy do rozwijania każdego pomysłu na ulepszenie i poszerzenie swojej oferty, udzielając spersonalizowanych porad i identyfikując najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla tych, którzy polegają na naszej firmie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek