MOTTURA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 94 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 94 elementów

MOTTURA

Producent: Mottura

Mottura zajmuje się dekoracją okien od 1963 roku, najpierw jako produkcja lambrekinów drewnianych, a następnie jako wszechstronny wiodący gracz w branży, dzięki stale w awangardzie programu technologicznego (rozwijanego przez ostatnie dwadzieścia lat), z jedyny cel: oferowanie profesjonalistom z branży najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego dla każdego rodzaju aplikacji. Technologia została później przeniesiona, w ciągu ostatnich dziesięciu lat, do zasłon technicznych, certyfikowanych licznymi europejskimi patentami przemysłowymi, które przyczyniły się do uczynienia z Mottury siły o międzynarodowej renomie. Równolegle z działalnością stricte technologiczną Mottura rozwinęła również techniczno-kreatywną stronę systemów zasłonowych: Linia Dekoracyjna, zapoczątkowana w latach siedemdziesiątych, obejmuje dziś wachlarz ponad tysiąca różnych rozwiązań. Później, na początku lat 90., jako uzupełnienie tej strategii, powstało Atelier Mottura: dział wysokiej jakości tekstyliów, który zapewnia marce Mottura znaczącą obecność w tym ważnym sektorze.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek