MOSAICO+

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOSAICO+

Producent: Mosaico+

Od dialogu między formą a materiałem, nowa gramatyka projektowania! Nazwa zdradza misję firmy: wyobrażać sobie i tworzyć mozaiki inaczej niż wszyscy

dostarczać innowacji w zakresie formy i doboru materiałów, proponować nowe zastosowania i interpretacje, dopracowywać dobór produktów, jakość i obsługę w celu jej wykonania bardziej dostępne i użyteczne dla szerszej puli potencjalnych użytkowników, specjalizujących się w usługach i pełnej gamie narzędzi, w tym technicznych, które mogą być wykorzystywane przez projektantów do odkrywania nowych podejść do projektowania, zawsze będąc o krok do przodu w celu dostarczenia rynek z pionierskimi produktami zdolnymi do zaspokojenia najnowszych pojawiających się potrzeb. Innymi słowy, wybór poszerzony, przekrojowy i przystępny, ale też wyrafinowany i ekskluzywny, przynajmniej dla niektórych linii produktów mozaikowych z pogranicza artystycznego, oferujący niemal nieograniczone możliwości personalizacji ze strony klienta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek