MOSA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOSA

Producent: Mosa

W Mosie mamy pasję do ceramiki. Od ponad 130 lat produkujemy płytki z najczystszych materiałów i magii innowacyjnego holenderskiego wzornictwa. Przyjmując filozofię Cradle to Cradle i angażując się w oferowanie najlepszego wsparcia, umożliwiamy naszym klientom na całym świecie tworzenie trwałych, charakterystycznych budynków. Płytki Mosa wzbogacają ściany, podłogi, fasady i tarasy prywatnych, komercyjnych i publicznych wnętrz i na zewnątrz w ponad 30 krajach na czterech kontynentach.

holenderska obywatelka świata Mosa uosabia to, co najlepsze w holenderskim designie. Wieloletnie doświadczenie i bogate dziedzictwo w produkcji ceramiki sprawiają, że ponadczasowa estetyka spotyka się tu z funkcjonalnością i mistrzowskim kunsztem. Działając globalnie, sercem firmy pozostaje lokalna produkcja i regionalna sieć dostawców. Dziś nadal projektujemy, rozwijamy i produkujemy nasze płytki w Maastricht, gdzie Mosa została założona w 1883 roku. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami od najwcześniejszych etapów procesu rozwoju. To pozwala nam naprawdę połączyć się z każdym projektem, aby jak najlepiej przewidzieć potrzeby naszych klientów.

Inteligentny projekt Holendrzy są znani ze swojego współczesnego, funkcjonalnego i innowacyjnego designu. Mosa tworzy silne połączenie z tymi korzeniami. Elegancki wygląd, czystość i prostota naszych płytek bezpośrednio odzwierciedla ich holenderski charakter. Nasza pasja i dziedzictwo napędzają ciągłe poszukiwania przez Mosę najlepszych rozwiązań dla wyzwań międzynarodowego świata architektury. Oznacza to, że nasze płytki są nie tylko estetyczne

dla nas wygląd jest równie ważny, co funkcjonalność i trwałość. Zawsze upewniamy się, że nasze płytki przewyższają wszelkie wymagania funkcjonalne i są trwałe przez całe życie

lub tak długo, jak ich potrzebujesz.

Działając globalnie Płytki Mosa są produkowane lokalnie, ale można je znaleźć na całym świecie. Nasza dalekosiężna baza klientów, różnorodność i kosmopolityczna kultura naszych pracowników oraz stale powiększająca się lista współpracowników sprawiają, że Mosa jest stworzona do działania na arenie międzynarodowej. Reprezentujemy holenderski design w ponad 30 krajach i na czterech kontynentach. Gdziekolwiek jesteś, Mosa mówi Twoim językiem.

Pionierska innowacja Mosa jest napędzana przez innowacje i znajduje to odzwierciedlenie na każdym pojedynczym kafelku. Badamy, rozwijamy i stale ulepszamy nasz produkt, oferując naszym klientom swobodę twórczą i zapewniając, że otrzymują tylko to, co najlepsze dla swoich projektów. Nieustannie przesuwamy granice naszej dziedziny, zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym. Mosa ma na celu nie tylko wytwarzanie najnowocześniejszej, zrównoważonej ceramiki, która posiada certyfikat Cradle to Cradle, ale także kwestionowanie postrzegania roli płytek w procesie budowlanym. W rzeczywistości uważamy ten proces budowy i układanie naszych płytek za nieodłączną część projektu. Dlatego naszym produktom zawsze towarzyszą usługi szyte na miarę, ułatwiające ich zastosowanie.

Zaangażowani w najlepsze wsparcie Nasze usługi odzwierciedlają wysokie standardy naszych klientów. Ich korzyść leży u podstaw naszej działalności. Zarówno osobiście, jak i online zapewniamy indywidualne wsparcie, szczegółowe informacje i odpowiednie narzędzia, aby pomóc naszym klientom przełożyć powierzchnie ceramiczne na architekturę. Podczas całego procesu budowlanego Mosa wspiera Cię danymi i usługami, które pomogą Ci zaprojektować z wykorzystaniem naszej kolekcji. Staramy się przyjąć preferowany przez Ciebie sposób pracy, aby nasze usługi stały się integralną częścią Twojego projektu.

Zrównoważona przyszłość Nasze płytki zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać próbę czasu. W Mosa mocno patrzymy w przyszłość, dlatego dbałość o środowisko, zrównoważony rozwój i dobro przyszłych pokoleń są dla nas kluczowe. Wyznajemy filozofię Cradle to Cradle. To cyrkularne podejście pomaga nam wnieść pozytywny wkład w nasze społeczeństwo, naszą gospodarkę i naszą planetę. W rzeczywistości prawie cała nasza kolekcja płytek posiada certyfikat Cradle to Cradle, co zapewnia, że Mosa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu zielonych etykiet budowlanych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek