MORELATO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

MORELATO

Producent: Morelato

Morelato to firma meblowa powstała w Weronie w drugiej połowie XX wieku z historycznymi i ideologicznymi korzeniami we włoskim rzemiośle. Przez dziesięciolecia działalności, w ramach których rozwijała się i osiągnęła międzynarodową renomę, marka pozostała wierna filozofii, która nigdy nie wyrzekała się produkcji rzemieślniczej, odrzucając techniki produkcji przemysłowej w celu ochrony tradycji meblarskiej Made in Italy. Meble z drewna Morelato dążą do jakości dzięki wewnętrznej strukturze z płyty stolarskiej lub sklejki, zapewniającej odporność na czas i zużycie. Metody pracy, dobór materiałów i skrupulatna dbałość o rzeźbienie sprawiają, że Morelato jest marką referencyjną dla osób poszukujących doskonałości estetycznej i konstrukcyjnej. Produkty Morelato kojarzą się ze stylem, który wykorzystuje metody, które chronią i utrwalają klasyczne rzemieślnicze know-how Made in Italy, aby tworzyć wysoce wszechstronne produkty, zgodne z duchem czasu, a nawet je wyprzedzające. Innowacje i badania sprawiają, że marka wyróżnia się w sektorze art design jako globalne godło Made in Italy. Morelato obejmuje każdy aspekt wyposażenia domu i rozciąga się na sektor mebli biurowych i kontraktowych, z uderzającymi rozwiązaniami dla obiektów użyteczności publicznej i działalności gastronomicznej.

Tradycja rzemieślnicza dla mebli z drewna MorelatoMorelato narodziło się na południu Werony, kiedy Aldo Morelato założył „Casa Rossa” , warsztat dla mistrzów obróbki drewna. Od swoich początków i aż do dzisiaj, Morelato zdecydowało się kontynuować tradycję włoskich mebli, oferując kolekcje charakteryzujące się solidnością strukturalną i estetyczną elegancją, dzięki umiejętnemu kunsztowi rzemieślniczemu. Mimo dumnie klasycznego podejścia, marka wykazała się szczególną wrażliwością na zmiany. Produkty Morelato wywodzą się z kanonów stylistycznych XX wieku doskonale wyrażonych w kolekcji '900. Z biegiem czasu ewoluują, aby proponować dodatki w całkowicie współczesnym stylu, akceptując wymagania minimalistycznego i linearnego gustu. Akcesoria meblowe Morelato obejmują gamę całego sektora projektowania domów, a drewno jest najbardziej reprezentatywnym i autentycznym symbolem filozofii firmy. Sofy i fotele Morelato to cenne dzieła sztuki, które doskonale wpisują się w konteksty klasyczne i nowoczesne, począwszy od wolności, poprzez XX-wieczny racjonalizm, aż po prace z wyraźnie nowoczesnymi sugestiami. Morelato zapewnia kompletne wyposażenie domu od części dziennej ze stołami, krzesłami i meblami do przechowywania po część sypialną z łóżkami, komodami i szafami.

Certyfikaty i Muzeum Sztuki. Morelato jako filozofia Tradycja meblarstwa, która ożywia całą historię Morelato, jest potwierdzona znakiem rozpoznawczym na każdym przedmiocie. Ma to wartość Certyfikatu, który gwarantuje rzemieślniczą jakość jej produkcji, potwierdzoną skrupulatnymi testami. Morelato posiada również certyfikat UNI EN ISO 9001. Poza obsesyjną dbałością o procesy produkcyjne każdego pojedynczego przedmiotu wyposażenia, Morelato łączy podejście poświęcone innowacjom z badaniami estetycznymi. Kultura projektowania i eksperymentowania znajduje swój maksymalny wyraz w Muzeum Meblarstwa Stosowanego (MAAM), założonym przez historyczną Fundację Aldo Morelato w Cerea, niedaleko Werony, w siedzibie firmy w Villa Dionisi. Co roku firma ogłasza konkurs dla młodych projektantów, których zwycięskie projekty znajdują się w muzeum, rozwijając ugruntowaną filozofię i tożsamość marki. Od czerwca 2009 MAAM jest na stałe włączony do muzealnej „sieci depozytów”, która należy do Design Museum Fondazione Triennale di Milano. Morelato odgrywa aktywną rolę w organizacji i zarządzaniu wydarzeniami MAAM, które znacząco przyczyniają się do rozpowszechniania kultury i wzornictwa Made in Italy. elegancki i nowoczesny design, kup meble Morelato w sklepie Maximus Design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek