MOMENTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

MOMENTI

Producent: Momenti

MOMENTI to pracownia projektowania artystycznego, której celem jest dostosowanie wyposażenia przestrzeni za pomocą bogatej gamy tapet, obrazów, grafik oraz w pełni konfigurowalnych mebli. W 2005 roku Alexander i Matteo Bagnai rozpoczęli podróż między przedsiębiorczością a pomysłowością, poświęconą domowi i jego żywiołowi. Obecnie Momenti oferuje rozwiązania i koncepcje projektowane ad hoc, aby odpowiadać w coraz bardziej krawieckim wymiarze na potrzeby i prośby swoich klientów. Pasja do kreatywności została natychmiast wyrażona, a rezultatem, nawet dzisiaj, jest sugestywna alchemia, która charakteryzuje wyjątkowe przedmioty. MOMENTI obejmuje każdą powierzchnię, czy to podłogę, ścianę czy mebel, dzięki ekscytującym i fascynującym rozwiązaniom. Proces pozwala na dostosowanie każdego rodzaju powłoki począwszy od pomysłu, intuicji, prostego projektu dostarczonego przez klienta czy wizerunku znajdującego się w jego katalogach. Jako „Tailors of Italian Design”, Alexander i Matteo Bagnai tworzą artystyczne nadruki, elementy wyposażenia, pokrycia z silnym artystycznym nadrukiem, z których wyłaniają się ekscytujące obrazy: efektem końcowym jest sztuka zastosowana w codziennym projektowaniu

Kolekcje Momenti: wolność stylu i changeMomenti przedstawia pełną gamę modeli i rozwiązań, które w pełni zaspokoją projekty wyposażenia profesjonalnego i mieszkalnego, komercyjnego i przemysłowego funkcjonalnością, technologią, jakością i włoskim designem. Kolekcje Momenti opierają się na fundamentalnej podstawowej koncepcji: wolności stylu i wolności zmiany, jako maksymalnej wolności wypowiedzi. Nowe kolekcje Momenti oferują doskonałe rozwiązania, umieszczając jednostkę w centrum i tworząc, za pomocą czterech kolekcji, indywidualne rozwiązanie i idealne środowisko. Momenti, narzędzia, których projektanci mogą używać do interpretowania nowej i wyjątkowej koncepcji, redefiniowania jej poprzez produkty, grafikę i innowacje technologiczne, rzutowanie w przyszłość, w której materializuje się i ożywa wolność ekspresji z niesamowitymi odmianami. Cztery kolekcje - Home & Contract, Tailor Covering, Painting i Tile - są wynikiem przekrojowych badań w świecie designu, mody, architektury, zdolności wyrażania i przewidywania aktualnych trendów. Powstają z ciągłych testów materiałów, badań wykończenia, odporności, ciągłego entuzjazmu i przyjazności dla środowiska. Ostatecznym celem jest rozpowszechnianie jakości Made in Italy, pożądanej doskonałości na całym świecie przez tych, którzy poszukują wysoce spersonalizowanych i doskonale skoordynowanych produktów. Włoski charakter produktów Momenti jest zawsze synonimem wielkiej dbałości o każdy proces produkcyjny, od doboru materiałów, ich jakości po dbałość o szczegóły. Wszystko jest wykonane ściśle ręcznie

w rzeczywistości każdy produkt przechodzi przez wszystkie etapy produkcji - od koncepcji do produkcji na naszym terytorium - do wytrwałej ochrony sektora produkcyjnego charakteryzującego się kreatywnością i umiejętnościami. Utrzymanie tych standardów jakości oznacza dla nas oferowanie naszym klientom wyjątkowych kolekcji, ekskluzywnych wyborów, innowacyjnych i wszechstronnych rozwiązań.

Momenty: bardzo wysoka personalizacja i „totalny wygląd” Kolekcje Momenti obejmują każdą powierzchnię, czy to podłogę, ścianę, mebel lub wystrój. Proces pracy pozwala dostosować każdy rodzaj pokrycia począwszy od pomysłu, intuicji, prostego projektu dostarczonego przez klienta czy obrazu dostępnego w naszych katalogach. Biuro techniczno-kreatywne MOMENTI Lab współpracuje bezpośrednio z projektantami, architektami i profesjonalistami z branży, aby znaleźć odpowiednie rozwiązania dla każdego rodzaju środowiska. W ten sposób każdy zakątek staje się wyjątkowy i niepowtarzalny. Oznacza to oferowanie naszym klientom wyjątkowych kolekcji, niepowtarzalnych wyborów oraz innowacyjnych i wszechstronnych rozwiązań. Każdego roku Momenti rozwija do własnych wewnętrznych ponad 1200 projektów, często zintegrowanych z widokami 3D i układem. Każdy produkt przechodzi przez wszystkie etapy realizacji, aby zabezpieczyć charakteryzowany sektor produkcyjny, daje kreatywność i umiejętności. Momenti zarządza wszystkimi działaniami w ramach centrali firmy: Procesy produkcyjne, R&D, Marketing, Design, Industrializacja, Rzemiosło, Qc Usługi: Obsługa klienta, Rozwiązywanie problemów, Asysta projektowa, Logistyka, Spedycja, Obsługa posprzedażowa Wystawy: Przestrzeń wystawiennicza pomyślana jako Atelier gdzie można zobaczyć wszystkie 4 kolekcje w prawdziwym życiu.

Akustyka i „zielony” proces produkcji: wartości dodane Firma Momenti jest zaangażowana w planowanie i dostarczanie systemów zaprojektowanych do izolacji akustycznej, izolacji akustycznej i izolacji akustycznej w miejscach publicznych, domowych lub prywatnych spacje. Zastosowanie innowacyjnych materiałów pozwala na uzyskanie wysokich parametrów technicznych i wysokiej klasy wzornictwa. Wszystkie materiały znakomicie sprawdzają się w redukcji pogłosu i zwiększeniu komfortu akustycznego. Wszystkie produkty z kolekcji drukowane są w systemie certyfikowanym GREENGUARD. Zmierzone poziomy emisji są przeliczane poprzez obliczenie stężeń w powietrzu, które odzwierciedlają to, czym dana osoba będzie faktycznie oddychać. Posiadanie certyfikatu GREENGUARD oznacza, że zarówno produkt, jak i atrament, którym został wydrukowany, zostały przetestowane pod kątem emisji zanieczyszczeń zgodnie ze ścisłymi metodami laboratoryjnymi.

Artyści i projektanci Siła Momenti jest wynikiem współpracy projektantów, artystów, grafików , ilustratorów i rzemieślników, pod kierownictwem artystycznym DEBONADEMEO Studio. Mając zawsze na uwadze włoską doskonałość i perspektywę przyszłości, Momenti łączy w ramach wspólnych projektów mieszankę osobowości i wysoko wykwalifikowanej siły roboczej, aby uzyskać idealnie dopasowane i skoordynowane produkty końcowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek