MOJOW

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

MOJOW

Producent: Mojow

MOJOW jest częścią ekologicznego podejścia dzięki materiałowi TPU! Świadczy to o naszym sumieniu ekologicznym i przywiązaniu do cech doskonałości. TPU nadaje się do recyklingu, ulega biodegradacji, jest bezwonny i nie zawiera chloru!

Ten materiał słynie z hiperodporności w szczególności na wstrząsy, elastyczności i nie ulega odkształceniom w ekstremalnych temperaturach - wysokich i niskich.

Mojow narodził się z szaleństwa pomysł jej projektanta...

To nowy stan umysłu, w którym ciekawość i intuicja wymyślają jutrzejszy styl życia, gdzie otrzymane pomysły są zmuszane do wstrząsania.

To właśnie w «Turenii», we francuskich ogrodach, Powstają produkty Mojow.

Wymyślona przez ich projektanta Oliviera Santiniego, ta nowa kolekcja mebli uwiedzie kosmopolityczne pokolenie, miejskie plemię o pewnym guście, żądne odkryć.

W środku, na zewnątrz, siedząc, leżąc, z Mojowem, wszystko jest dozwolony, to nowy nomadyzm...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek