MOGU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOGU

Producent: Mogu

Mogu to europejska firma z siedzibą we Włoszech, która wprowadza rewolucję w aranżacji wnętrz dzięki jednej z najbardziej innowacyjnych i odpowiedzialnych technologii: grzybni. Czerpiąc z podziwu natury jako najlepszego architekta ze wszystkich, Mogu oferuje serię produktów do aranżacji wnętrz opartą na połączeniu grzybni - wegetatywnej struktury grzybów - z pozostałościami rolno-przemysłowymi.

Wynikiem jest kolekcja dźwięków panele pochłaniające, charakteryzujące się niezwykłymi właściwościami technicznymi i wyjątkową estetyką. Dzięki standaryzacji procesów biologicznych Mogu wytwarza materiały poprzez aktywację wzrostu mikroorganizmów grzybowych na pozostałościach rolno-przemysłowych, takich jak surowe włókna bawełny. Żywiąc się pozostałościami organicznymi i przekształcając je w materię o wysokiej wartości, grzybnia działa jako wzmocnienie i generuje spójny kompozyt. Wysoka porowatość, wraz z wyjątkowymi właściwościami mechanicznymi i odpornością ogniową, sprawia, że produkty Mogu są idealnymi kandydatami do poprawy komfortu akustycznego w każdym środowisku.

Oprócz produktów akustycznych, Mogu opracowuje inne kolekcje produktów o wyższych parametrach, przeznaczone do podłóg elastycznych , jako alternatywa dla standardowych produktów z PVC, linoleum i produktów wielowarstwowych.

Mogu opiera się na przekonaniu, że można wykorzystać inteligencję Natury, aby radykalnie zakłócić projektowanie codziennych produktów, szukając lepszej równowagi między wytworem człowieka a rytmem the naturalny ekosystem.

Mogu została założona w 2014 roku jako innowacyjna firma start-up z grupy młodych włoskich przedsiębiorców, aby zwiększyć skalę wyników badań pochodzących z Officina Corpuscoli (Maurizio Montalti), transdyscyplinarnego studia projektowego z siedzibą w Amsterdamie. Dzięki różnym inwestycjom, licznym grantom i nagrodom zdobytym na przestrzeni lat oraz wsparciu Unii Europejskiej Mogu jest dziś MŚP z siedzibą w Inarzo (VA) i składa się z międzynarodowego zespołu piętnastu osób o różnym doświadczeniu. , od biotechnologii po chemię i design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek