MODOS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MODOS

Producent: Modos

Modos to beznarzędziowy system meblowy, który wykorzystuje łączniki i płyty do wykonania dowolnych mebli. Uważamy, że meble powinny być inwestycją. Jeśli przeprowadzasz się, bierzesz ślub, urodzisz dziecko lub odziedziczysz kolekcję płyt wujka, nasze rekonfigurowalne i trwałe meble mogą się zmieniać razem z Tobą, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Historia Modos

Modos został założony przez dwóch facetów z Brooklynu, którzy sfrustrowany większością mebli na rynku. Wiele gotowych do montażu mebli wygląda na proste w montażu, ale w rzeczywistości jest to trudne. Podczas przeprowadzki do nowego domu meble są często wyrzucane i wymieniane, ponieważ nie wytrzymują przeprowadzki lub nie mieszczą się w nowej przestrzeni. Myśleli, że jest lepsza opcja. To oni wymyśliliśmy Modos, przyjazny dla użytkownika mebel, który składa się bez użycia narzędzi i może być przekonfigurowany do innego kształtu za każdym razem, gdy nastąpi ruch. Modos to wysokiej jakości i zrównoważony produkt za rozsądną cenę, który zostanie z Tobą na całe życie.

Jakość i wrażliwość ekologiczna

Płyty drewniane są wykonane z 13 warstw suszonej w piecu, zbieranej w sposób zrównoważony brzozy, która jest następnie laminowana z okleiną klonową lub orzechową, dzięki czemu są niezwykle mocne, stabilne i piękne. Warstwy są połączone klejem na bazie soi (a nie jakimś przerażającym klejem na bazie formaldehydu), dzięki czemu można kupić najwyższej jakości, przyjazne dla lasu i rodziny drewno. Złącza są wytłaczane z aluminium z imponującą tolerancją (+-0,014"). Są mocne i lekkie.

Jeśli jeszcze nie zgadłeś, zdecydowana większość wszystkich naszych materiałów pochodzi lub ma zawartość z recyklingu, jest eko -przyjazny, pozyskiwany w sposób zrównoważony i może być poddany recyklingowi lub kompostowaniu.

Modos: Wyprodukowano w USA, zaprojektowany na Brooklynie

Z dumą możemy powiedzieć, że Modos jest produkowany w USA. Nasze złącza są produkowane na południowym wschodzie. Drewniane deski zaczynają się w Północnej Karolinie, a kończą w naszych biurach w Brooklyn Navy Yards na Brooklynie w stanie Nowy Jork Modos jest członkiem New Lab, interdyscyplinarnej przestrzeni zaprojektowanej z myślą o wspieraniu przedsiębiorców.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek