MODBAR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MODBAR

Producent: Modbar

Modbar to oryginalny producent podblatowych browarów, tworzący piękne maszyny, które otwierają bar i zwiększają gościnność.

Rdzeniem naszego DNA – obietnicy naszej marki – jest bycie w samym sercu pięknej kawiarni.

Aby sprostać wymaganiom to obietnica, my:

- Oferujemy innowacyjne rozwiązania projektowe dla przepływu pracy i wydajności

- Pomagamy klientom w realizacji ich wizji projektowania kawiarni

- Prowadzimy klientów w projektowaniu doświadczeń kawiarni

- Produkujemy maszyny, które działają konsekwentnie i niezawodnie

- Zapewnij wyjątkową obsługę klienta i gwarancję niezawodności

Klienci Modbar

Nasi klienci – projektanci kawiarni, przedsiębiorcy, architekci i eksperci w dziedzinie hotelarstwa – szukają w Modbar produktu premium, który pomoże im stworzyć kultową przestrzeń dla swoich klientów.

konsumenci oczekują teraz bezproblemowych, zorientowanych na klienta doświadczeń kawiarnianych, które nie wymagają wysiłku i zapewniają wysoką jakość. Jednocześnie projektanci i architekci przesuwają granice tego, czym może być kawiarnia.

Dzięki Modbar projektanci tworzą przestrzeń na kawę, która niekoniecznie przypomina kawiarnię – klienci są zaskoczeni, widząc kawę wychodzącą z Modbar Espresso kran, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek