MOBIROLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOBIROLO

Producent: Mobirolo

Mobirolo: historia pasji

Marzenie „stworzenia schodów o jakości i komforcie” założyciela zaczyna się w 1966 roku w laboratorium rzemieślniczym Reggio Emilia, małego miasteczka na północy Włoch. Od tego momentu technologiczne eksperymenty, ciężkie poświęcenie, skrupulatna dbałość o szczegóły, innowacyjność i nieustanne poszukiwania estetyczne będą zawsze wyznacznikami historii Mobirolo. Dzięki nim Mobirolo jest obecnie uważana za jedną z wiodących firm produkujących schody o wysokiej jakości i poziomie estetycznym.

Od tego czasu Mobirolo dostosowało się do wariacji stylów, trendów architektonicznych i meblarskich, opracowując nowe produkty i testując nowe materiały .

Misja: Pracujemy, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, zapewnić doskonałą jakość produktu i usługi.

Nasze wartości: Rzetelność i zaangażowanie: pracujemy, aby dostarczyć produkt wysokiej jakości, stworzony i dostosowany do potrzeb potrzeb klienta. Produkt stworzony z myślą o trwałości.

Jakość produktu i usługi: pracujemy nad zapewnieniem doskonałej jakości. Stale prowadzimy staranną kontrolę materiałów i wykończenia, aby zadowolić naszych klientów. Zobowiązujemy się do przestrzegania warunków dostaw poprzez ciągłą kontrolę planowania produkcji. Gwarantujemy najlepsze doradztwo techniczne i handlowe, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszego klienta, zgodnie z jego potrzebami. Każdego dnia angażujemy się w podnoszenie jakości produktu, obsługi i procedur, poprzez nieustanną działalność badawczą, szkolenia personelu oraz aktualizację technologii, z którymi pracujemy.

Zaangażowanie i odpowiedzialność etyczna: jesteśmy zaangażowani zachęcać do rozwoju pracy i organizacji, na rzecz modelu biznesu etycznie poprawnego, szanującego środowisko i godność człowieka.

Pracujemy z powagą i rygorem, szanując prawa, ludzi i planetę, na której żyjemy, aby zapewnić dobrą teraźniejszość i lepszą przyszłość wszystkim kolejnym pokoleniom.

Zobowiązujemy się do poprawy jakości życia dzięki ekologicznej i zrównoważonej produkcji, poprzez optymalizację wykorzystywanych przez nas zasobów energetycznych

dobieramy surowce ściśle kontrolowane, o niskim wpływie na środowisko i nieszkodliwych dla zdrowia. Bezpośrednio różnicujemy odpady w celu prawidłowego zarządzania recyklingiem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek