MOBILSPAZIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 130 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 130 elementów

MOBILSPAZIO

Producent: Mobilspazio

Dzięki doświadczeniu w branży mebli dla hoteli i kwater, Mobilspazio oferuje najlepsze rozwiązania dla każdej potrzeby mebli. Liczne kolekcje pokoi hotelowych i lokalnych rezydencji pozwalają na doskonałą integrację estetyczną w hotelach i kwaterach mieszkalnych. W szczególności kuchnie monoblokowe i zajmujące mało miejsca rozkładane łóżka, dzięki wyjątkowej modułowości, można zintegrować z praktycznie każdym istniejącym środowiskiem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek