MOBILIFICIO SANGIORGI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

MOBILIFICIO SANGIORGI

Producent: Mobilificio Sangiorgi

Historia Mobilificio Sangiorgi rozpoczęła się ponad 80 lat temu w 1937 roku, kiedy Clemente Sangiorgi rozpoczął swoją działalność rzemieślniczą produkując meble i współpracując z producentami mebli w całych Włoszech. do trzeciego pokolenia do pracy we własnej fabryce o powierzchni 4000 metrów kwadratowych.

Rozwiązania kontraktowe Z pasją i kompetencjami Mobilificio Sangiorgi jest w stanie śledzić produkcję pokoi hotelowych, rezydencji i obiektów noclegowych w najlepszy możliwy sposób, czyniąc hotel Kontraktem podstawowej działalności firmy znakiem towarowym „Kontrakt”

łączącym wszechstronne, funkcjonalne rozwiązania i estetykę, która może sprostać wymaganiom rynków i klientów.

Dzięki najnowszym technologiom produkcja osiągnęła maksymalny poziom indywidualizacji.

Wiedza firmy w jaki sposób pozwala na przyjęcie rozwiązania szytego na miarę w oparciu o specyficzne wymagania wszystkich klientów.

Poszukiwanie materiałów jest realizowane dokładnie w oparciu o logikę, która jako absolutny priorytet stawia jakość, dbając o szczegóły i starając się łączyć tradycję z awangardą.

Mobilificio Sangiorgi wierzy w zieloną filozofię. Panele użyte we wszystkich kreacjach to eko-panele z certyfikatem FSC, wykonane z drewna pochodzącego z sprawiedliwie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Materiały te są zdefiniowane jako eko-zrównoważone.

Proces produkcji jest w pełni zgodny z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek