MOBIKA GARDEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów

MOBIKA GARDEN

Producent: Mobika Garden

W nieustannym poszukiwaniu komfortu i designu, Mobika Garden oferuje połączenie starannie dobranych szlachetnych materiałów kojarzonych z tkaninami high-tech w wielu kolorach.

Koncentrując się na designie in & out oraz elegancji mix-materiałów, nasze kolekcje oferują kompletna oferta mebli i akcesoriów do recepcji wewnętrznych i zewnętrznych, stref relaksu i gastronomii. Mobika Garden oferuje oryginalne, trwałe i komfortowe rozwiązania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek