MOBBOLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

MOBBOLI

Producent: Mobboli

Nowa marka Mobboli jest wynikiem innowacyjnego impulsu delaolivy, wzorca w produkcji profesjonalnych mebli od 1957 roku.

Mobboli zawdzięcza swojemu rodzinnemu dziedzictwu największe talenty w produkcji, czasie i kosztach. Dają marce bezpieczną wartość, bardzo cenną wiedzę, bogate doświadczenie biznesowe i siłę przemysłową, wszystko to wpisane w jej DNA. Kontrolę nad czasem dostaw zawdzięcza własnej produkcji i szybkości we wszystkich fazach procesu produkcyjnego: od momentu złożenia zamówienia do dostawy, zawsze w gwarantowanych optymalnych terminach.

produkcja w całości realizowana w Hiszpanii , jej zinternalizowany system produkcji umożliwia personalizację kolekcji, co jest cechą charakterystyczną nie tylko Mobboli, ale jest unikalnym sposobem rozumienia produkcji krzeseł od ponad 60 lat. W zasadzie wszyscy jesteśmy tym, co dyktuje nasza genetyka. Mobboli narodziło się jako świeża, młoda i współczesna koncepcja, która wie, jak rozumieć nowe kody nowoczesnego społeczeństwa.

SOLIDNE KNOW-HOW DLA NOWEJ MARKI

Fabryka znajduje się w Torrejón de Ardoz, doskonałej lokalizacji na Wspólnota Madrytu. Tam najnowocześniejszy park maszynowy opracowuje wszelkiego rodzaju konstrukcje metalowe: maszyny do cięcia, giętarki CNC, roboty spawalnicze, zaginarki do blach. Wykwalifikowany i zaangażowany personel pozwala nam rozwijać i kontrolować tę pierwszą fazę procesu produkcyjnego wewnętrznie.

Ponadto sekcja lakiernicza z kabinami na żywice epoksydowe i piecem wysokotemperaturowym pozwala na elastyczność wykończeń w optymalnym czasie, ponieważ nie zależy od osoby trzecie. Kontrolę nad procesem produkcyjnym zapewnia wysoko wykwalifikowany zespół w Castellon de la Plana, w prowincji Walencja, gdzie budowany jest zrównoważony zakład z najnowocześniejszymi maszynami do obróbki drewna.

W tapicerce i zaplecze montażowe, wszystko zaczyna się od zamówienia. Magazyny pośrednie konstrukcji i stolarki przyspieszają i personalizują produkcję. Elastyczność i różnorodność oferty w zakresie chromatycznym zapewniają piece epoksydowe do malowania proszkowego, znakomicie spełniające najwyższe standardy jakości technicznej i środowiskowej. Rzemieślniczy proces tapicerski kończy się procesem montażu. To wtedy zamówienia są starannie kompletowane, zgodnie z kolekcją i indywidualizacją klienta. Przed wysyłką produkty Mobboli przechodzą najbardziej rygorystyczne kontrole jakości: nasze magazyny o dużej pojemności i własna flota samochodów ciężarowych zapewniają najlepsze terminy dostaw na terenie i poza Półwyspem Iberyjskim.

WRAŻLIWOŚĆ NA ŚRODOWISKO

delaoliva pokazuje faktami i niezaprzeczalna wrażliwość na otoczenie, zgodna z jego zasadami kooperatywnymi. Wartości te dziedziczy bezpośrednio Mobboli, asymilując ducha firmy we wszystkich procesach i działaniach. Naszym zobowiązaniem jest przekształcenie odpowiedzialności społecznej w innowacyjne, aktywne zadanie.

Ten skrupulatny szacunek dla środowiska nie jest niczym nowym dla firmy delaoliva, która była jednym z pierwszych producentów mebli i siedzeń w Hiszpanii, który otrzymał certyfikat jakości ISO 9001. Nasze surowce są starannie wyselekcjonowane, trwałe i najwyższej jakości. Na nasze produkty udzielamy 5-letniej gwarancji, a my jesteśmy mocno zaangażowani w ciągłość produktu i jego części zamiennych na rynku przez minimum 10 lat, w celu zminimalizowania zużycia zasobów naturalnych. Ponadto proces produkcyjny produktu posiada certyfikat ISO 14001, a wszystkie produkty są projektowane i opracowywane zgodnie z analizą cyklu życia (LCA).

W naszym codziennym życiu również mierzymy się z wyzwaniem innowacji. Firma stale inwestuje w badania i rozwój. Posiadamy zakład produkcyjny wyposażony w najnowocześniejszy park maszynowy do projektowania i opracowywania konstrukcji metalowych i drewnianych. Ponadto ciągłe badania pozwoliły nam na tworzenie projektów na zamówienie w każdym projekcie oraz posiadamy wewnętrzne studio projektowe tworzone przez wysoko wykwalifikowanych ludzi, którzy wspierają prestiżowych projektantów lub projektują i opracowują własne modele. W BIOGRAFII MOBBOLI

Badanie interakcji produktu z jego życiem prowadzi nas do pomyślnego zamknięcia produkcji, zawsze kierując się jakością. Poza tym prezentowana jest personalizacja, w tym celu nieodzowna.

Mobboli rozumie to w ten sposób: to przez wykończenie utworu podpisywane jest jego autorstwo i tu też musi dominować doskonałość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek