MMCITÉ1

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 185 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 185 elementów

MMCITÉ1

Producent: Mmcité1

Sfery publiczne to fascynujące miejsca, w których ludzie spotykają się i poznają historię miasta. Cieszymy się, że nasz projekt ukierunkowany jest na coś tak ciekawego jak tereny miejskie. Możemy zaoferować doskonałą jakość wszystkim mieszkańcom i wpłynąć na ich gust. Dla mmcité tworzenie małej architektury to misja kulturalna. Dzięki zamontowaniu kilku drobnych elementów możemy całkowicie zmienić oblicze miasta.

mmcité to nie tylko dostawca wysokiej jakości małej architektury, nasza firma jest również partnerem dla wszystkich, którzy chcą stworzyć coś wyjątkowego w przestrzeni publicznej . Burmistrzowie miast różnej wielkości, w górach lub na obszarach nadmorskich, architekci małych zespołów i duże instytucje projektowe, firmy budowlane o znaczeniu lokalnym lub międzynarodowym – zwracamy się do nich wszystkich z myślą o osiągnięciu idealnego projektu.

Na początek , zawsze jest szkic projektu, zwykły zamiar. Silny zespół doświadczonych i wykształconych profesjonalistów tworzy mocne, wysokiej jakości produkty. Wydajna funkcjonalność, staranne przetwarzanie i przystępne koszty to główne parametry, które monitorujemy podczas całego procesu. Nowoczesny design i wyrazisty wyraz stanowią stały standard mmcité.

Łączymy najlepsze materiały, które są stale testowane. Korzystamy z dwóch źródeł. Z jednej strony nasze wieloletnie doświadczenie, z drugiej nieustanne dążenie do innowacji materiałów. Wybierane są tylko najlepsze. Funkcjonalność, trwałość i oczywiście cena to dla nas najważniejsze kryteria.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek