MIZETTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

MIZETTO

Producent: Mizetto

Nomadzi w ciągle zmieniającym się krajobrazie biurowym.

Wszystko jest w ciągłym ruchu. Nowy punkt wyjścia, ciągle zmieniające się potrzeby, nowe ścieżki do osiągnięcia celu.

Każdy dzień przynosi nowe możliwości. Funkcjonalność, która porusza się razem z Tobą.

Gdziekolwiek jesteś, my idziemy.

Mizetto: W sercu Skandynawii

Tu rozkwitają innowacyjne projekty i kunszt rzemiosła. Równie ważne są dla nas wzornictwo, trwałość, jakość i funkcjonalność.

Wysokiej jakości, przyjazna środowisku i ekonomiczna produkcja.

Posiadamy własną produkcję i kontrolujemy jakość wszystkiego, co dostarczamy.

Wraz z lokalnych podwykonawców, minimalizujemy nasz wpływ na środowisko.

Mizetto: Ciągły postęp

Od momentu powstania w 2004 roku, mała rodzinna firma zrobiła wielkie kroki na europejskiej arenie designu. Jesteśmy ciekawi, innowacyjni i z pasją interesujemy się zmieniającymi się potrzebami ludzi. Realizujemy Twoje projekty aranżacji wnętrz. Aż od serca Skandynawii do reszty świata.

Mizetto: Twoja baza - Nasze rzemiosło

Przechowywanie, które wtapia się w otoczenie. Szeroka gama zaspokaja potrzeby w każdej sytuacji. Klasyczne, trwałe i ekonomiczne, bez najmniejszych kłopotów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek