MINICUCINE.COM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

MINICUCINE.COM

Producent: MiniCucine.com

MiniCucine to marka powstała w 2009 roku, której celem jest oferowanie wysokiej jakości kuchni i mebli, które pozwalają na elastyczne i dynamiczne życie na małych przestrzeniach. Mini kuchnie chowane Space Saving, które produkujemy i sprzedajemy we Włoszech i Europie, doskonale spełniają to zadanie i są w pełni konfigurowalne i przystosowane do wszystkich typów środowisk.

W 2017 roku nawiązano strategiczne partnerstwo z CI-BI, firmą, która od tego czasu 1963 reprezentuje doskonałość w krajobrazie biznesowym Turynu, do ekskluzywnej produkcji kuchni, jednoczęściowych, ale także na zamówienie, które mogą zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta, z możliwością integracji z kompletnym wyposażeniem, które można również wykonać na zamówienie.

Chociaż główne cechy mini-kuchni są ujednolicone na podstawie gromadzonych przez lata doświadczeń, aby zachować absolutnie ciekawą cenę, to produkcja każdego elementu jest traktowana szczegółowo, nawet przy dużych dostawach.Elastyczność, która wyróżnia nasze procesy biznesowe nie tylko pozwala na personalizację każdej kuchni z osobna poprzez wybór już zaplanowanego rozwiązania jony, ale także pełne dostosowanie. W 2018 roku MiniCucine.com otrzymało nagrodę „najlepszego rozwiązania oszczędzającego przestrzeń” od magazynu Build w kategorii Nieruchomości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek